Blog Single
Bornovalı taekwondocular başarıya doymuyor

Bornova Belediyespor Kulübümüz taekwondocuları elde ettiği başarılara yenisini ekledi. Geçtiğimiz ay sporcumuz Bekir Osmanoğlu’nun gençler kategorisinde kazandığı gümüş madalyanın ardından bir madalya da yıldızlardan geldi. Efe Hakan Barış, Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda üçüncülük kürsüsüne çıktı.

Bornova Belediyespor Kulübümüz spor okullarından yetişen Efe Hakan Barış, Bursa’da düzenlenen Tekvando Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü oldu. 1.64 boy kategorisinde 140 sporcu ile yarışan genç sporcu, elde ettiği bu derece ile Bosna Hersek’te düzenlenecek Yıldızlar Dünya Şampiyonası için Milli Takım seçmelerine girmeye de hak kazandı.

Geçtiğimiz Haziran ayında da yine Bornova Belediyemizin spor okullarından yetişen milli taekwondocu Bekir Osmanoğlu, Karaman’da düzenlenen Türkiye Gençler Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanmıştı.

Share this Post:

Galeri

Taekwondoda Bornova Farkı Taekwondoda Bornova Farkı Taekwondoda Bornova Farkı Taekwondoda Bornova Farkı Taekwondoda Bornova Farkı Taekwondoda Bornova Farkı Taekwondoda Bornova Farkı Taekwondoda Bornova Farkı