Blog Single

Bornova Belediyespor’dan Basketbol Milli Takıma

Bornova Belediyespor Basketbol Takımı Yardımcı Antrenörümüz Emre Özpulat,  2020 Yıldız Erkekler Dünya Kupası maçlarına hazırlanan U-17 Milli Takımı’na çağrıldı. İki yıl kaptan olarak formasını giydiği Yeşil- Beyazlı ekibimizde oyunculuk kariyerini sonlandırarak bu sezon teknik kadroya dahil olan genç antrenörümüz, Ay Yıldızlı ekibin 1-4 Mart tarihleri arasında Bursa’da yaptığı kampına katıldı.

Antrenörlük kariyerinin hemen başında böyle bir fırsat verilmesinin mutluluk verici olduğunu ifade eden Emre Özpulat, “Bilgi, donanım ve çevre olarak kendimi geliştirmek için önemli bir deneyim yaşadım. Bu davetlerin ileride de devam etmesi en büyük arzum” diye konuştu.

Basketbola antrenör olarak devam etme yolunda verdiği sorumluluk ve destek için Bornova Belediyesi’ne teşekkür eden Emre Özpulat, “Geçtiğimiz yıl TBL’ne yükseldiğimizde o zamanki koçumuz Zafer Aktaş böyle bir öneride bulundu. Ben de bunu değerlendirmem gerektiğini düşündüm. Antrenörlük kariyerime basketbol oynadığım Bornova Belediyespor ailesi içinde adım attığım için çok mutluyum ” dedi.
Share this Post:

Galeri

Bornova Belediyespor’dan Basketbol Milli Takıma Bornova Belediyespor’dan Basketbol Milli Takıma Bornova Belediyespor’dan Basketbol Milli Takıma