Blog Single
Arda Kafadar Bornova’nın gururu oldu

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından Edirne’de düzenlenen Uzun Kulvar Milli Takım Seçme Müsabakası’nda 200 Metre Kurbağalama branşında 14 yaş Türkiye Şampiyonu olan sporcumuz Arda Kafadar, elde ettiği başarıyla Bornovalıların gururu oldu. Bornova Belediye Başkanımız Ömer Eşki, kendisini ziyaret eden Kafadar ve arkadaşlarına başarıların devamını diledi.

Sporun bütün branşlarında Bornovalılara altyapı imkanları sunmak için projelerini hayata geçiren Bornova Belediyesi’nde Milli Yüzücü Arda Kafadar’ın başarısı yüzleri güldürdü. Edirne’deki müsabakalarda elde ettiği başarıyla Bornovalıların gururu olan Arda Kafadar, Kulüp Başkanımız Tuncay Altunkaya ve Spor İşleri Müdürümüz ile Bornova Belediyespor’dan aynı yaş grubu takım arkadaşlarıyla birlikte Bornova Belediye Başkanımız Ömer Eşki’yi ziyaret etti. Kafadar, 7 yıldır Bornova Belediyespor bünyesinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek bundan sonraki hedefinin Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil etmek olduğunu söyledi.

Proje çizimleri başladı

Yüzme havuzu olanaklarını daha çok Bornovalıya ulaştırmak için yeni bir havuz yapmayı da planladıklarını, Atatürk Mahallesi ile Kızılay Mahallesi arasındaki bir bölgede yapılacak havuzun proje çizimlerinin başladığını söyleyen Başkanımız Eşki, “Amacımız daha çok çocuğumuzu yüzme sporuyla buluşturmak” dedi.

Avantaj elde etti

Bornova Belediyesi Spor İşleri Müdürümüz Cüneyt İnal ve Bornova Belediyespor Kulübü Başkanımız Tuncay Altunkaya Arda Kafadar’ın Edirne’de elde ettiği başarı sayesinde önümüzdeki yıl yıldızlar kategorisinde önemli bir avantaj elde ettiğini söyledi.
Share this Post:

Galeri

Arda Kafadar Bornova’nın gururu oldu Arda Kafadar Bornova’nın gururu oldu Arda Kafadar Bornova’nın gururu oldu Arda Kafadar Bornova’nın gururu oldu Arda Kafadar Bornova’nın gururu oldu