Blog Single

Lige Galibiyetle Başlıyoruz...

Takımımız maça; Carlos Medlock,Ege Yaşar,Mustafa Erdoğan,Mert Gizir ve Kalif Young ilk beşi ile başladı başladı. 37 sayının üretildiği ilk çeyreği 20-17 geride geçen ekibimiz, ikinci çeyrekte oyunda ortak olmaya devam etti ve soyunma odasına 38-37 geride girdi. Denk mücadelenin yaşandığı üçüncü çeyrekte skor 61-57 ev sahibi lehine kapandı. Final periyodunda rakibine 14-24 üstünlük sağlayan yeşil-beyazlılarımız, maçı 75-81 skorla galip tamamladı

Maçtaki en skorer oyuncumuz 20 sayı ile oynayan Ata Kahraman olurken, onu 15 sayı 10 ribaund ile Mustafa Erdoğan ve 13 sayı ile Carlos Medlock takip etti.

Erkek Basketbol Takımımız, TürkiyeBasketbol  Ligi'nin 2. haftasında 24 Ekim Cumartesi saat 15:00’te Altındağ ATATÜRK Spor Kompleksin'de Finalspor’u konuk edecek.

Müsabaka Covid-19 salgını nedeniyle seyircisiz oynanacak olup internet üzerinden Youtube TBF TV den canlı yayınlanacaktır. 

Share this Post:

Galeri

Samsun'dan Galibiyetle Dönüyoruz Samsun'dan Galibiyetle Dönüyoruz Samsun'dan Galibiyetle Dönüyoruz Samsun'dan Galibiyetle Dönüyoruz Samsun'dan Galibiyetle Dönüyoruz Samsun'dan Galibiyetle Dönüyoruz