Geleceğin Şampiyon Cimnastikçileri Bornova`da Yetişiyor
 

Geleceğin Şampiyon Cimnastikçileri Bornova`da Yetişiyor

Ulusal ve Uluslararası şampiyonalarda elde ettiği başarıları ile büyük gurur yaşatan Bornova Belediyespor Cimnastik Şubemiz, spor okullarında çok sayıda minik yıldızı geleceğe hazırlıyor. Yetenekleri ile dikkat çeken minik cimnastikçilerimiz kulübümüzün lisanslı sporcuları arasına katılıyor.

Faaliyetlerini kızlar ve erkekler kategorisinde sürdüren Cimnastik Şubemiz, spor okullarında çok sayıda çocuğu cimnastik ile tanıştırıyor.

Yaş gruplarındaki spor okulunda 2011-2012 ve 2013 doğumlu minikler eğitim alıyor. Bornova Spor Salonu’nda verilen cimnastik kursularmız çok sayıda sporcunun katımıyla gerçekleşiyor.

Deneyimli antrenörlerimizin gözetimindeki kurslarımız öğrencilerin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlıyor.

Milli sporcular yetiştiriyoruz

Bornova Belediyespor Cimnastik Antrenörümüz Gülşah Başol, Kurslarımız, Kış ve Yaz dönemi olmak üzere yılın 12 ayı devam ediyor.Spor okullarından seçtiklerimiz yenetekli çocukları yarışmacı gruplara aldıklarını belirterek, “Amacımız milli sporcular yetiştirmek. 3 antrenörümüzle birlikte bu yönde çalışmalarımız çok iyi gidiyor.” diye konuştu.

Dünya Şampiyonu çıkaran Branşımız!

Bornova Belediyespor Milli Sporcumuz Koray Altınel, 2017 yılı Yaş Grupları Trambolin Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda partneri Doğukan Büyükarslan birlikte Dünya Şampiyonu olmuştu.

Sayfayı Yazdır...
Basketbol Futbol voleybal Hentbol Taekwondo Jimnastik Yüzme Aerobic Pilates Tüm Spor Branşları Anasayfa Kurumsal İletişim Site Haritası Başkanın Mesajı