Cimnastikçiler Dünya Şampiyonası sonrası Başkan Atila’yı ziyaret etti
 

Bornova Belediyesporlu Cimnastikçilerimiz Dünya Şampiyonası sonrası Belediye Başkanımız Olgun Atila’yı ziyaret etti.

Aralık Ayı başında Danimarka’nın Odense Kenti’nde düzenlenen Dünya Şampiyona’sında Türkiye’yi başarıyla temsil eden Bornova Belediyesporlu cimnastikçiler, Başkanımız Olgun Atila’yı ziyaret etti.

Aralık Ayı başında Danimarka’nın Odense Kenti’nde düzenlenen Dünya Şampiyona’sında ülkemizi başarıyla temsil eden Sude Aydın, Sıla Karakuş, Yaren Cesur ve Erce Gülen ile 2014 ve 2015 yılındaki diğer uluslararası turnuvalarda derece yapan Hamza Şamil Yılmaz, Ayberk Koşak ve İsa Hamaratçılar, verdiği destek nedeniyle Başkan Atila’ya teşekkür etti.

Başarılarınızla gurur duyuyoruz

Başkan Olgun Atila, antrenörleri Gülşah Başol, Mahir Şenol, Aysun Yıldırım ve Seda Şahin ile birlikte ziyaretine gelen sporculara kol saati hediye etti. “Başarılarınızla gurur duyuyoruz” diyen Atila, Bornoava Belediyesi olarak her zaman sporcuların yanında olduklarını söyledi.


En iyi dereceyi Sude Aydı yaptı

Aralık Ayı başında Danimarka’nın Odense Kenti’nde düzenlenen Dünya Şampiyona’sında en iyi dereceyi Sude Aydın yaptı. 13-14 yaş grubunda yarışan Sude, 29 ülkeden 65 sporcunun mücadele ettiği elemelerde 1. oldu. Başarılı sporcu finallerde ise Dünya 8’inciliğini elde etti. 11-12 yaş grubunda Sıla Karakuş ve Yaren Cesur ikilisi senkron 11. si olurken, 15-16 yaş grubunda Koray Altınel 33 senkron grubu arasından Dünya 15.liğini kazandı. Aynı yaş kategorisinde Erce Gülen ferdi olarak 39. oldu.

 


Sayfayı Yazdır...
Basketbol Futbol voleybal Hentbol Taekwondo Jimnastik Yüzme Aerobic Pilates Tüm Spor Branşları Anasayfa Kurumsal İletişim Site Haritası Başkanın Mesajı