Taekwondo da Gençlerimiz Umut Veriyor
 

Taekwondo da Gençlerimiz Umut Veriyor !Türkiye Taekwondo Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Türkiye Şampiyonasında Sporcularımız Bornovamızın adını başarıyla duyurdu.

07-10 Eylül tarihleri arasındaki Samsun`da gerçekleştirilen Şampiyonada sporcumuz Havva Nur Arslan ve Pelin Gökçe Yüksel Türkiye 3.sü olarak kürsüde yerini aldı.

Genç sporcularımız, spora verdiği desteklerden ötürü Başkanımız Olgun Atila’ya teşekkür etti. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da Bornovamızı en iyi şekilde temsil eden ekibimizi kutlayarak ; sporun öncelik verdikleri konulardan biri olduğunu belirterek “Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte tamamladığımız Atatürk Kapalı Spor Kompleksi ve Bornova Stadı sadece ilçemize değil tüm şehir için önemli spor tesisleri haline geldi. Özellikle çocuk ve gençlerin spor yapmasının önemli olduğunu belirten Bornova Belediye Başkanımız Olgun Atila, “Bornova Belediyesi olarak yaz ve kış dönemlerinde düzenlediğimiz kurslarla gençlerimizi ve çocuklarımızı spora yöneltmek istiyoruz. Böylece daha hem sağlıklı hem de kaliteli zaman geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca yetişkinlerin de faydalanabileceği kurslarımıza tüm Bornovalıları bekliyoruz ” diye konuştu.

Sayfayı Yazdır...
Basketbol Futbol voleybal Hentbol Taekwondo Jimnastik Yüzme Aerobic Pilates Tüm Spor Branşları Anasayfa Kurumsal İletişim Site Haritası Başkanın Mesajı