Siyah kuşakları Başkan Atila taktı
 

Bornova Belediyesporlu taekwondoculardan büyük başarı

Bornova Belediyespor’un Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun sınavlarında başarılı olan sporcularına kuşaklarını Başkan Olgun Atila taktı. Spor yapmanın önemine dikkat çeken Atila, “Sizlerle ne kadar övünsek azdır. Zihni açık bireyler olarak eğitim hayatınızda da başarılı olacağınıza inanıyorum” dedi

Bornova Belediye Başkanımız Olgun Atila, Bornova Belediyesporlu tekvandocularla biraraya geldi. Başkan Atila, Pınarbaşı Taekwondo Salonu’ndaki organizasyonda Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun sınavlarında başarılı olan Mert Can Güzelkaya ve Dilara Naz Benli’nin ‘1. Dan’ ve ‘1. Pundan’ siyah kuşaklarını taktı.

Spor yapmanın önemine dikkat çeken Başkan Atila, sporulara ve ailelerine seslenerek; “Sizlerle ne kadar övünsek azdır. Başarılarınız hepimizi çok mutlu ediyor. Zihni açık bireyler olarak eğitim hayatınızda da başarılı olacağınıza inanıyorum. Çocuklarını bizlere emenet eden anne ve babalara teşekkür ediyorum. Bornova Belediyesi olarak amacımız daha çok çocuk ve gence spor yaptırmak” diye konuştu.

Antrenörlüğünü Mustafa Hepsert’in yaptığı yeşil-beyazlı sporcular, kuşak takma töreninin sonunda bir de gösteri sundu. Çeşitli yaş gruplarında Bornova ve İzmir’i milli takımda da temsil eden taekwondocuların yer aldığı gösteri ilgiyle izlendi. Spor okullarında her yıl binlerce gence ve çocuğa eğitim veren Bornova Belediyespor’un taekwandoda 45 lisanslı sporcusu bulunuyor.
Sayfayı Yazdır...
Basketbol Futbol voleybal Hentbol Taekwondo Jimnastik Yüzme Aerobic Pilates Tüm Spor Branşları Anasayfa Kurumsal İletişim Site Haritası Başkanın Mesajı