Bornova `nın Sporcuları Cumhuriyeti Seviyor!
 

Bornova `nın Sporcuları Cumhuriyeti Seviyor!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Ülkemizin her yerinde coşku ile kutlanırken Bornova Belediyemizin ATATÜRK`ÇÜ Sporcuları Ülkesine, Cumhuriyetine sonsuza kadar sahip çıkacağını gösterdi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı günü oynanan İzmir Voleybol Altyapı Küçük Kızlar Liginde İzmir Volley ile oynanan maçı Bornova`mızın Sultanları 3-1 kazanırken müsabaka öncesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlandı.

Takımımız adına görüşlerini belirten Antrenörümüz Birkan BACALI :

Maçta istediğimiz sonucu elde ettik ve grubu lider bitirdik tüm sporcularımızı tebrik ediyorum.29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.Bizler Sadece Sporcu Değil; Aynı Zamanda Ülkesini ve Bayrağını Seven ve Sonuna Kadar Savunan ATATÜRK`çü Çocuklar Yetiştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.Bizlere altyapıda desteklerini esirgemeyen Bornova Belediye Başkanımız Olgun ATİLA`ya , Bornova Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulumuza ,Spor İşleri Müdürümüze,Sporcu Velilerimize sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

Sayfayı Yazdır...
Basketbol Futbol voleybal Hentbol Taekwondo Jimnastik Yüzme Aerobic Pilates Tüm Spor Branşları Anasayfa Kurumsal İletişim Site Haritası Başkanın Mesajı