Voleybol`da Gururumuz Altyapı
 

Voleybol`da Gururumuz Altyapı..

2016-2017 sezonunda tamamı Spor Okulu ve Altyapımızdaki Sporcularımızın oluşturduğu takımlarımız bu sezon katıldığı Küçükler-Yıldızlar ve Gençler Kategorilerinin Hepsinde gruplarında İlk 2 ye Girip Yarı Final Grubuna Yükselme Başarısını Yakaladı.

Bornova Belediye Spor Kulübü bünyesinde spor yapmaktan duydukları mutluluğu dile getiren filenin sultanları, başarılarında verilen desteklerin öneminin büyük olduğunu söyledi. Sporcularımız ayrıca Bornova Belediye Başkanımız Olgun Atila`ya, kendilerine sunulan imkanlar için de teşekkür etti.

Sporcularımızın gösterdiği başarıyı tebrik eden Bornova Belediye Başkanımız Olgun Atila, hem amatör hem de profesyonel spor dallarını desteklediklerini söyledi. Daha geniş kitlelerin spor yapması için çalışma yaptıklarını da belirten Başkan Atila, "Daha sağlıklı bir toplumun yaratılmasında sporun önemi büyük. Biz de belediye olarak insanlarımızı spor yapmaya teşvik edecek hür türlü olanağı sağlamaya devam edeceğiz" dedi.

Sayfayı Yazdır...
Basketbol Futbol voleybal Hentbol Taekwondo Jimnastik Yüzme Aerobic Pilates Tüm Spor Branşları Anasayfa Kurumsal İletişim Site Haritası Başkanın Mesajı