Blog Single
Başkan İduğ, Şampiyonları ağırladı

Bornova Belediye Başkanımız Dr. Mustafa İduğ, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Bornova’nın şampiyon gençlerini makamda ağırladı. 

Avrupa Trampolin Cimnastik Şampiyonası gençler senkronize finalinde ikinci olarak, Türkiye’ye ilk gümüş madalyayı kazandıran sporcumuz Sıla Karakuş, Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda Halter dalında 3. olarak Bronz madalya kazanan Rabia Kaya ile bir araya gelen Başkanımız Dr.Mustafa İduğ, başarılarının devamını diledi. 

Bornova Belediyesi Meclis Üyeleri, Belediyespor antrenörleri ve gençlerin ailelerinin de katıldığı ziyarette gençlerle sohbet eden Başkanımız Mustafa İduğ, başarılı olmak için yaptıkları çalışmalar ve gelecek planları hakkında da bilgi aldı. Yetenekli gençlerin her zaman yanında olduklarını belirten İduğ, “Onları her zaman öne çıkarmak ve destek olmak için gerek yönetimlere düşen görev sağlanan olanakları arttırmak. Bizde bunun için çalışıyoruz” dedi. 

Spor kenti Bornova

Spor alanında yatırımlar yaptıklarını anlatan Başkan Dr.Mustafa İduğ, “Bornova bir spor kenti. Biz belediye olarak basketboldan futbola ve salon sporlarına kadar her alanda Bornovalılara çeşitli olanaklar sağlamaya çalışıyoruz. İlçemize spor alanında bu başarıları getiren genç sporcularımız Rabia Kaya ve Sıla Karakuş’a bizi gururlandırdıkları için teşekkür ederiz” diye konuştu.
Share this Post:

Galeri

Başkan İduğ, şampiyonları ağırladı Başkan İduğ, şampiyonları ağırladı Başkan İduğ, şampiyonları ağırladı Başkan İduğ, şampiyonları ağırladı Başkan İduğ, şampiyonları ağırladı